Szanowni Państwo!

Wkrótce na naszej stronie pojawią się nowe działy:

MONACOR
Nawiązaliśmy współpracę z f-mą Monacor Polska, dystrybutorem profesjonalnego sprzętu estradowego, ale także znakomitych głośników oraz wszystkich akcesoriów potrzebnych do samodzielnej budowy zestawów głośnikowych.

DIY
W tym dziale chcemy propagować samodzielną budowę lub modernizację posiadanego sprzętu. Będą się tu ukazywać artykuły opisujące budowę lub modernizację różnych urządzeń.

W przygotowaniu artykuły:

"One Way Ticket" - o tym jak zbudować świetnie brzmiące awangardowe kolumny z pełnopasmowymi głośnikami, nie rujnując przy tym portfela.

"Czy to się do czegoś nadaje?" - relacja z kompletnej przebudowy starego wzmacniacza UNITRA WS 304S
 
Kilka słów ...

Nazwa TROKS – została zapożyczona od nazwy niewielkiej miejscowości nieopodal Olkusza, z której pochodzi założyciel i główny konstruktor firmy Marcin Klich.
Od początku swej działalności w marcu 2000 r. firma TROKS proponuje urządzenia i akcesoria dla audiofilów , a także usługi związane z naprawą i modernizacją sprzętu audio.
Od 01.11.2005 firma ma swoją siedzibę w Miedźnej k. Pszczyny dokąd została przeniesiona z Lędzin. Narazie znajduje się tam warsztat elektroniczny (co znalazło odzwierciedlenie w nowej pełnej nazwie - Warsztat Audio TROKS), wkrótce otwarte zostanie studio odsłuchowe, gdzie będzie można obejrzeć i wypróbować nasze produkty.  
Naszą dewizą jest dostarczanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości za rozsądną cenę, oraz indywidualne traktowanie każdego klienta, dzięki czemu otrzymuje on produkt przystosowany do jego indywidualnych potrzeb.
 

 
 
     
 
webmaster :: faster